Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Цікавий світ психології

Дата: 27.04.2016

Під гаслом «Пізнай самого себе» у Вінницькому коледжі  Національного університету харчових технологій до Всеукраїнського дня психолога пройшли пізнавальні та змістовні заходи. Упродовж дня молодь змогла краще пізнати себе, вчилася  дружньо співіснувати з оточуючими.

Гарний настрій, щирі посмішки подарували один одному студенти  в ході акції «Символ єдності», що проходила у фойє навчального закладу під час великої перерви. Разом з психологом – Діаною Стаховою усі бажаючі виконували вправи на згуртованість та вчилися мистецтву розуміти один одного. З цікавістю поновили свої уявлення про те, хто ж такий психолог, та коли варто до нього звертатись.

Безсмертними рядками В. Симоненка «Ти знаєш, що ти – людина» розпочалася година спілкування з психологом. Молодь оцінила якість свого благополуччя, за допомогою вправи «Колесо життя» та зробила перші кроки до його поліпшення.  З метою візуалізації власних бажань юнаки та дівчата написали собі різноманітні поради, застереження та побажання у «Листі з майбутнього».

День промайнув швидко, студенти розширили свій кругозір, отримали яскраві емоції та довели, що можуть згуртовано та наполегливо працювати для досягнення спільної мети.