Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

В здоровому тілі – здоровий дух

Дата: 08.04.2016

Дружньою родиною студенти та викладачі Вінницького коледжу НУХТ провели  Всесвітній день здоров’я, який відзначають 7-го квітня.  Добірка різноманітних  заходів була спрямована на пропаганду здорового способу життя.

День видався погожий, сонячний і студенти з задоволенням взяли участь в спортивно - масовому заході «Рух заради здоров'я», який провела викладач фізичного виховання Наталія Расторгуєва.

Під час дружньої футбольної зустрічі збірної команди викладачів коледжу та команди студентів, розгорнулися справжні спортивні баталії. Панувала атмосфера змагального духу та позитивних емоцій. З закликом – «Хочеш перемогти – обери здоровий спосіб життя», вперед вийшла  команда викладачів з загальним рахунком 5:3.

Працівник бібліотеки Мороз І. В. та  психолог Стахова Д. І. об’єднали свої зусилля та провели інформаційно - виховні години у бібліотеці коледжу і гуртожитку на тему: «Здорова сім’я – здорова держава», «Складові здорового способу життя».

Вихователями гуртожитку було організовано змагання з настільного тенісу. Найкращих відзначили грамотами та подарунками від студентської профспілки.

Справжнє дійство розігралося на спортивному майданчику. Серед юнаків, що проживають в гуртожитку, відбувся турнір з волейболу. Справедливу першість виборола  команда «Спартанці», за що отримали подарункові сертифікати на відвідування тренажерної зали (1 місяць) від спортивного клубу «Максимус».