Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Поезія – це музика душі

Дата: 07.04.2016

Конкурс читців, поетична вітальня, літературно-музичне есе та інші заходи виховного спрямування вже давно стали традиційними у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій.

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. Поезія торкається найпотаємніших струн людської душі. 

Доторкнулись до найпотаємнішого і поціновувачі поетичного слова, учасники театральної студії «Театр поезії» і їх керівники – викладачі комісії  філологічних дисциплін Тетяна Бєляєва та Олеся Бойван.

Проникливі рядки творів митців «срібної доби», озвучені студентами-акторами імпровізованого театру, стривожили серця глядачів, адже у них і любов, і надія, і туга, і відчай – увесь світ.

Театральної атмосфери заходу надало звучання пісень на слова М. Цвєтаєвої і Б. Пастернака та романтичний вальс у виконанні шанувальників поезії. Прекрасним доповненням зустрічі з поезією стала віртуозна гра юної скрипальки Марії Бойван.

Студентська молодь подарувала неповторний світ поетичної сповіді, що вчить тонко сприймати красу, осмислювати навколишню дійсність, співпереживати, щоб ніколи не зачерствіли почуття.

Сподіваємось, що почута поезія піднесла присутніх духовно та збагатила новими відчуттями.