Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Історична мудрість Великого Кобзаря

Дата: 16.03.2016

Сонячного березневого дня літературна світлиця бібліотеки Вінницького коледжу НУХТ гостинно відчинила двері для небайдужої молоді аби вшанувати творчість Тараса Григоровича Шевченка. Шевченківські читання «Історична мудрість великого Кобзаря» підготували студенти - першокурсники під керівництвом викладача української мови та літератури Оксани Тімофєєвої.

Тарас Шевченко, як явище велике й вічно живе – невичерпний і нескінченний, особливо в поезії, піснях. Ось і наші першокурсники змогли зачепити найтонші струни в душах гостей, зачитуючи актуальні й пророчі рядки віршів: «Минають дні, минають ночі…», «Шевченкове слово», «Лілея» та музичних композицій: «Дивлюсь я на небо», «Думи мої, думи мої» та ін.

Особливою увагою відзначено непохитне бажання студентів донести до присутніх нетлінне духовне єство Шевченківського слова: Татчук Оксана, учасниця II Всеукраїнського літературно-мистецького конкурсу для старшокласників «Шевченкова весна», прочитала власний ліричний роздум «Душа поета»; Пугаченко Вячеслав, представив до уваги нарис «Тарас Шевченко»; не зміг залишитися у ролі слухача Сенько Сергій, який озвучив безсмертні рядки «Заповіту».

Маршрут подорожі легендарної постаті, що колись пролягав і через Погребищенський та Липовецький райони Вінниччини, надихнув поціновувачів творчості Шевченка на створення відеоряду «Шляхами рідного міста».

Переповнена світлими почуттями від почутого та побаченого, до студентства звернулась заступник директора з виховної роботи Наталія Любчак. Відзначивши талановите читання та популяризацію творчої спадщини Великого Кобзаря, вона закликала  пронести вогонь любові до своєї Батьківщини, за прикладом Т. Г. Шевченка, через усе життя.