Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вітаємо  випускників

Дата: 29.02.2016

26 лютого у Вінницькому коледжі НУХТ відбувся  святково-урочистий захід з нагоди вручення дипломів випускникам відділення технології та організації виробництва.

Після успішної здачі державних екзаменів, дипломи молодших спеціалістів та кваліфікацію «Організатор виробництва» отримали 23 студенти спеціальності «Організація виробництва» та  24 студенти –  кваліфікацію «Технік-технолог з виробництва жирів і жирозамінників» спеціальності «Виробництво жирів та жирозамінників». Серед них дипломи з відзнакою  отримали  8 випускників.

У залі відчувалася атмосфера свята, а у випускників –  хвилювання.
 З  проникливим вітальним словом та щирими побажаннями  виступив директор коледжу  Володимир Керницький.

Кращих випускників було нагороджено Грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та спортивному житті коледжу.

Особливо зворушливими були вітальні слова керівника групи 4-ОВ Галини Хоміної.

Високою оцінкою відзначено  роботу педколективу батьками студентів і  в знак вдячності вручено запашний коровай. А випускники, в свою чергу, висловили   вдячність адміністрації коледжу, педагогам-наставникам  за працю, мудрість і турботу, вкладену в кожного студента.

Щиро вітаємо  зі святом!

Щасливої та щедрої долі вам, дорогі випускники!