Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Ярмарок вакансій для випускників

Дата: 24.02.2016

Один з основних напрямків роботи педагогічного колективу Вінницького коледжу НУХТ – вивчення ринку праці, систематична та  послідовна робота з питань працевлаштування випускників.

З цього приводу у коледжі пройшов  «Ярмарок вакансій», де студенти випускних груп зустрілись з роботодавцями  представниками  11 підприємств різних галузей економіки України. Серед них: ПАТ ТОВ ТВК «Перша приватна броварня» м. Львів, ТОВ «Вінницька птахофабрика» м. Ладижин, ТОВ Фірма «Грона» м. Сквира Київської обл., «Люстдорф» у формі ТОВ м. Іллінці, ТОВ «БЕТА – В» м. Вінниця, ПАТ «Вінницький олієжиркомбінат», ТОВ «Агроград» м. Вінниця, Вінницький інструментальний завод, Вінницьке міське комунальне підприємство «Вінницяміськліфт», ПАТ «Пологівський олієекстраційний завод» Запорізької обл., Консалтингова компанія «АДЬЮТОР».

У вітальному слові директор  коледжу   Володимир Керницький, зазначив актуальність на ринку праці тих спеціальностей, за якими проводиться навчання студентів нашого навчального закладу, і виразив надію на подальшу співпрацю з роботодавцями.

Працівники Лівобережного Центру зайнятості ознайомили студентів з технологією пошуку роботи, а провідні фахівці підприємств зазначили, що вони охоче приймуть на роботу випускників коледжу.  Колишня випускниця, а нині заступник Голови правління з виробництва  ПАТ «Вінницький олієжиркомбінат» Людмила Музика відмітила, що  на виробництві працюють більше 150 випускників і керівництво комбінату задоволене якістю їхніх  знань та роботою.

Добре знають наших випускників й у Запорізькій області, адже Пологівський олієекстраційний завод працює з коледжем близько 5 років.
Студенти проходили на підприємстві практику, гарно зарекомендували  себе і декілька випускників спеціальності «Виробництво жирів і жирозамінників» отримали запрошення.

Зацікавила  студентів інформація щодо працевлаштування на підприємстві, що відоме не лише  в Україні, а й за кордоном, це –  «Перша приватна броварня» м. Львів.

Цікавими й корисними для усіх присутніх були виступи інших  гостей цього заходу.

Після завершення ярмарки вакансій цьогорічні випускники коледжу мали можливість поспілкуватися із роботодавцями, заповнити відповідні анкети та отримати необхідну консультацію.

Тож бажаємо всім успіху у працевлаштуванні.