Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Розквітай же, рідна українська мово!

Дата: 22.02.2016

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначали Міжнародний день рідної мови.

Урочисте святкування цієї визначної дати традиційно пройшло і у Вінницькому коледжі Національного університету харчових  технологій. Студенти, викладачі та гості коледжу зібрались у фойє навчального закладу, щоб з гордістю вшанувати українське диво калинове – рідну мову.

Літературно-музична композиція  «Розквітай же, рідна українська мово!», підготовлена викладачами філологічних дисциплін Вікторією Білоус та Наталією Огородник, допомогла відчути багатогранність та цінність рідної мови в житті та сприяла піднесенню патріотизму у молоді.

Приємним та змістовним  акордом свята було  нагородження справжніх цінителів  рідної мови, переможців обласних мовно-літературних конкурсів:

  • Фештор Неля, студентка 2 курсу відділення технології та організації виробництва –  І місце в обласному турі Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика;
  • Баландюк Олександр, студент 2 курсу відділення автоматизації та комп’ютерної техніки –ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови;
  • Франчук Павло, студент 1 курсу відділення автоматизації та комп’ютерної техніки –  ІІІ  місце в обласному турі 3-го етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді ім. Т. Шевченка.
  • Клавдію Черниш – викладача української мови, відзначено Грамотою директора коледжу за підготовку  призерів обласних конкурсів.

Мелодійними та патріотичними піснями розквітало свято рідної мови у коледжі. А продекламований монолог про мову,  у виконанні Каріни Шевчук, розпалив дух незламності  та надихнув джерелом сокровенних почуттів серця студентів.