Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Небесна Сотня. На сторожі гідності.

Дата: 19.02.2016

Відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Події, що почалися 2 роки тому, тривожать та не залишають байдужими жодного українця.

Виявляють свою активну громадянську позицію і студенти Вінницького коледжу  Національного університету харчових технологій.  Щоб віддати шану подвигу загиблих патріотів України, студентський загал та співробітники коледжу зібрались у фойє центрального навчального корпусу на реквієм пам’яті   Небесної Сотні.

Зала, оформлена в інсталяції  «Янголи-охоронці»: паперові янголи, лелеки, білі голуби в техніці оригамі виконувалися з особливим настроєм. Сумний патріотичний антураж доповнювали виставка портретів героїв Небесної Сотні та  палаючі свічки пам’яті, якими студенти  виписали  символічне – «Слава Героям!»

Студенти несли Почесну варту біля  Державного прапора України. Учасники хореографічного ансамблю «Юність» з запаленими лампадками і  в українських костюмах  різних регіонів України –  символізували згуртованість  та єдність  українців. 

До фотографій  Героїв  Небесної Сотні  та  Вінничан, які віддали життя за Україну, поклали квіти активісти волонтерського руху Аліна Радзіонова та Володимир Грантовський.

Хвилиною мовчання пом’янули загиблих за цінності Революції гідності і тих, хто втратив життя у війні на Сході України. Серед них – випускники коледжу Петро Коваленко та Сергій Куцак.

Перед студентами та викладачами виступив активний учасник Майдану, нині  голова спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» – Анатолій Слівінський, який з болем у серці згадував ті трагічні дні та закликав присутніх не бути байдужими до долі України, завжди пам’ятати подвиг Небесної сотні.

Попри сум та жаль заходу, промінь надії освітив душі глядачів цього дійства – студентів та працівників навчального закладу – Україна не вмре, бо підростає нове покоління її патріотів.

А «Молитва за Україну» у виконанні вокального народного ансамблю  «Мрія» разом зі слізьми на очах викликала у всіх присутніх віру у мирну, щасливу, сонячну країну – Україну.