Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Нас всіх єднає любов до України

Дата: 15.02.2016

Щиро та різнобарвно пройшов тиждень у Вінницькому коледжі НУХТ.

За ініціативи Студентської Ради проведено доброчинну акцію  «З Україною в серці». Її  мета  – допомогти особовому складу взводу розвідки  батальйону спеціального оперативного призначення військової частини 3008 у придбанні військового спорядження. Батальйон виконував службово-бойові завдання на захист територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції в східних регіонах України та в черговий раз готується на виїзд до зони АТО.

Акція проходила напередодні Дня  Святого Валентина – символу Вселенської Любові, свята краси, молодості, романтики, що й  створило лірично-патріотичну атмосферу.

В черговий раз коледжанська  родина  продемонструвала акт доброї волі та подарувала краплинку любові знайомим незнайомцям, які потребують уваги та підтримки. Кожен бажаючий міг придбати  в резиденції Святого Валентина власноруч виготовлені  студентами листівки, яких було близько чотирьохсот, та залишити їх у поштовій скриньці для обраного адресата.

Лунали музичні  вітання  для  друзів, коханих, одногрупників та викладачів замовлені на радіо коледжу.

Красивим і корисним доповненням креативу стала виставка-продаж  різноманітних сортів мила у вигляді квітів та сердечок, виготовлених студентами  наукового об’єднання «Академія миловаріння». Користувалося популярністю і печиво, яке оздоблювалося айсингом під час майстер-класу у вигляді серця.

Студенти розкривали і демонстрували свої таланти пісенного мистецтва у народній грі «Караоке у фойє».

Панувала романтично-святкова атмосфера  і в студентському гуртожитку під час конкурсно-розважальної  програми   для закоханих пар «На крилах любові».

Кульмінаційним акордом акції  стала літературно-музична  композиція «Нехай квітує Україна» та зустріч з військовими: старшим сержантом Михайлом Семененком та прапорщиком Дмитром Равко.

Лунали ліричні та патріотичні українські пісні. Адміністрацією коледжу відзначено найактивніших учасників акції, студентською профспілкою –    авторів найкреативніших валентинок. З пошти Святого Валентина юнаки отримали не тільки кошти на потреби, а й  адресовані їм та бійцям їхнього батальйону символічні сердечка з побажаннями чистого, світлого кохання та миру на землі.