Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

В єдності дій та соборності душ

Дата: 22.01.2016

З нагоди Дня Соборності  у Вінницькому коледжі НУХТ відбулась студентська конференція на тему «Єднання заради незалежності». Головною метою заходу було згадати важливість того дня, коли в далекому 1919 році був підписаний Акт Злуки двох українських земель.

Викладач суспільних дисциплін Клюка Ю.П. підкреслила актуальність теми в умовах сьогодення, коли йде війна на Сході України, коли наш народ піднявся, щоб захистити свою єдність і незалежність.

Пишаючись історією нашої країни, студенти другого курсу підготували змістовні повідомлення, що висвітлюють неперервність ідеї соборності від часів Київської Русі до наших днів. Особливу увагу було присвячено добі Української національно-демократичної революції 1917-1920 рр. та ухваленню Акту Злуки 22 січня 1919 року.

З почуттям глибокого патріотизму і національної свідомості присутні виконали Державний Гімн України та утворили символічний ланцюг єдності нації,  солідарності своїх прагнень жити у новій сильній Україні!

97 років тому Україна довела всім, що ми – Єдині! Тому, День Соборності  повинен утвердитися, як невід’ємна частина національної міфології українців, а гасло – “Нас не роз’єднати!”,  – стати заповіддю на віки.