Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Знай права і виконуй обов’язки!

Дата: 11.12.2015

«Знай свої права і виконуй обов’язки!» під таким гаслом у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов Тиждень правових знань  в рамках Всеукраїнського тижня права.

З бажанням донести до молодих людей інформацію щодо правової освіти та правового виховання, викладачі суспільних дисциплін, психолог, працівники бібліотеки та вихователі гуртожитку провели ряд заходів.

У фойє коледжу було розміщено виставку стінгазет «Юридичний вісник».  Вихованню правової обізнаності студентів сприяли інформаційно – пізнавальні радіогазети «Права людини: історія виникнення», «Права і обов’язки студента”.

 Книжкова  виставка «Правова абетка», підготовлена бібліотекою коледжу дала можливість студентам дізнатись про новинки в галузі права.

Вже традиційно, викладачем  правознавства  Юсумбелі Т.Г. було проведено правові дебати, тема яких цьогоріч «Конституційні права і свободи людини і громадянина в контексті змін до Конституції України».

Інформативна година «Я громадянин правової держави», підготовлена викладачами Лисій Р.І. та Коробчинською Ю.Д активізувала студентів, що проживають у гуртожитку. А зустріч з старшим інспектором  Вінницького відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Метюком С.О. допомогла студентам, зрозуміти які наслідки безвідповідальності, адже тема обговорення – «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх».

На семінарі «Право на безпечну подорож», організованому психологом Стаховою Д.І. та волонтерами Вінницької правозахисної організації «Джерело надії», студенти груп 3-ТЖ, 2-ОВ дізнались про права людини за кордоном.

Змістовно проведена робота протягом Тижня правових знань, лише підтвердила очевидний факт – незнання законів не звільняє від відповідальності, а навпаки перетворюється в силу, якою можна захистити себе від небезпеки.