Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Благодійність – це стан душі

Дата: 09.12.2015

Благодійність – це можливість ділитися душевним теплом, віддавати частину свого часу, сил для того, щоб іншому стало краще. У кожного різні можливості. Хтось може дати хліб, хтось - гроші, а хтось – проявити увагу.

Так вважають і студенти-волонтери  Вінницького коледжу НУХТ, які за ініціативи студентського самоврядування та профспілкового комітету у коледжі організували акцію «Творимо добро душею». А спільно з викладачами Ольгою Цуліною та Альоною Очеретною  вже традиційно напередодні дня Святого Миколая відвідали дитячий будинок «Родинний дім» смт. Вороновиці.

Зустріч була проникнута родинним теплом та затишком. Вихованці мали  нагоду не тільки поласувати солодощами, отримати нові іграшки та предмети одягу, але й поспілкуватися з новим друзями, отримати тепло та увагу. А студентство – проявити найкращі свої людські якості: доброту, сердечність, відвертість, щирість, людяність та бажання напередодні новорічних свят творити добро для оточуючих.