Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

М. Старицькому – 175!

Дата: 02.12.2015

«Нехай Україна у щасті буя, - у тім нагорода і втіха моя…»

Ці слова  об’єднали студентів та викладачів, які зібралися у бібліотеці Вінницького коледжу НУХТ, щоб вшанувати пам'ять великого сина України, талановитого письменника, поета, драматурга, перекладача, одного з корифеїв українського театру - Михайла Старицького з нагоди 175-ї річниці від дня його народження.  

Упродовж літературно-мистецького свята студенти декламували патріотичні  вірші М.Старицького «До України», «До молоді»; проявляли свої таланти, виконуючи пісні на слова поета. Велику цікавість викликала талановито зіграна студентами першого курсу інсценівка за п’єсою-комедією М.Старицького «За двома зайцями».

Викладач української літератури Новицька О.В. та голова циклової комісії філологічних дисциплін Осьмірко Г.В.   розкрили  глибоке значення духовної спадщини, яку залишив потомкам наш видатний співвітчизник. Під час перегляду презентації та відеофільму студенти ознайомилися з цікавими фактами  особистого життя, громадської та творчої діяльності  Михайла Старицького.

Атмосфера свята сприяла розкриттю великої і розмаїтої спадщини драматурга, яка живе й понині та активно впливає на сьогодення України, зберігаючи не лише історико-пізнавальну цінність, а й виховну та естетичну.