Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Незабутні, веселі студентські роки…

Дата: 19.11.2015

17 листопада своє свято відзначала найбільш активна, весела та молода частина населення – студентство. Це день, який кожен з нас зустрічає з піднесенням. Адже всі ми є або ж були студентами. Саме з таким настроєм, посмішками, віршами й піснями відсвяткувала дружна студентська родина Вінницького коледжу НУХТ.

З вітальним словом до студентів звернулась заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи Наталія Данильченко. Грамотами та Подяками директора коледжу було відзначено та нагороджено кращих студентів, серед яких:  відмінники навчання; активісти громадського життя та художньої самодіяльності коледжу;  студентів, які досягли високих спортивних результатів.

А святковий концерт продовжився яскравими номерами, які підготували наші аматори-першокурсники, переможці огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Коледж має таланти».

Величезний патріотизм сплелись воєдино з сучасністю, молодістю та невичерпною енергією!

Атмосфера, яка панувала на святі, є гарним підтвердженням того, що студентські роки це не лише навчання, це – прекрасна пора для розвитку всіх своїх здібностей та обдарувань.