Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День Знань у Вінницькому коледжі НУХТ

Дата: 03.09.2015

Нинішнього року студентами Вінницького коледжу НУХТ стали понад 385 першокурсників. Варто відзначити, що серед них не тільки жителі Вінниччини, а й ще десяти областей України: Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької.

Посвята у студенти відбулася на урочистій лінійці, коли дружнє студентське співтовариство коледжу прийняло до своїх лав вчорашніх абітурієнтів.

Зранку студентський гомін переповнив коледжанське подвір’я, яке милувало око своїм оформленням: українськими прапорами і прапорцями, жовто-блакитними стрічками і кульками, національним одягом та просто вишиванками.

З вітальним і по-батьківськи щирим словом і настановами до всіх присутніх звернувся директор коледжу Володимир Керницький та вручив Грамоти і Подяки дирекції студентам і викладачам за підсумками роботи минулого навчального року. Нагороди отримали понад 180 найактивніших і креативніших студентів і викладачів.

Учасники художньої самодіяльності привітали усіх вокально-хореографічною композицією «Ми - українці» ансамблю народного танцю «Юність».

Учасники свята поклали квіти до обеліску Слави загиблих випускників коледжу та вшанували їх пам'ять, а також пам'ять воїнів, які загинули на території АТО.

За давньою українською традицією зустріли День знань з короваєм на вишитому рушнику – на щастя, на здоров’я, на творчі здобутки у мирній країні.

А звичний дзвоник покликав всіх до навчальних аудиторій на першу лекцію «Україна – суверенна демократична держава».