Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Біологічний вечір «Життя у праці»

Дата: 19.05.2015

У життєписі кожного народу, в книзі його буття є багато сторінок, котрі він свято шанує, гордиться ними.

Наша земля подарувала світу чимало видатних особистостей. Серед них по праву називаємо всесвітньовідомого вченого-мікробіолога, одного із основоположників ембріології, порівняльної патології, геронтології, імунології і мікробіології, першого українського лауреата Нобелівської премії – Іллю Ілліча Мечникова, 170-ту річницю від дня народження якого відзначає українська спільнота.

З нагоди цієї дати у читальній залі Вінницького  коледжу НУХТ  відбувся біологічний вечір «Життя у праці».

Студенти-першокурсники ознайомились із життєвим та науковим шляхом І.І. Мечникова, пригадали принципи фагоцитарної теорії імунітету, пережили разом з ведучими романтичні та трагічні хвилини життя видатного вченого. Проникливим та романтичним прозвучав діалог між І. Мечниковим та його першою дружиною у виконанні студентів групи 1-Е Яреми Костянтина та Жовтюк Валентини.

Вражаючими виявились рідкісні фото- та відео матеріали про нагородження І. І. Мечникова Нобелівською премією, його сімейний архів.

Урочистість та приязність вечору додавали актуальні ремарки викладачів біології, організаторів заходу –   Борачук Л.Д. та Борачук О.А.

Юнаки та дівчата із захопленням та цікавістю сприймали нову інформацію. На завершення подякували викладачам та одногрупникам аплодисментами за цікаво та пізнавально проведений час.

Такі заходи виховують у студентів повагу та  любов до своєї  професії, усвідомлення її значущості сьогодні та в майбутньому.

Ми горді з того, що наша Батьківщина була  колискою для багатьох відомих людей.