Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

«Ми обираємо свободу від: тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму»

Дата: 12.05.2015

Ми обираємо свободу від...

Бути здоровим - означає бути щасливим. Людина, вільна від кайданів шкідливих звичок - готова боротися із життєвими негараздами, долати надзвичайно важкі випробовування життя...

Здорова людина планує, мріє, ставить мету, йде до неї, досягає свого. Цілеспрямована і орієнтована на здоровий спосіб життя - студентська родина ВК НУХТ.

За ініціативи психологічної служби коледжу, студентського самоврядування, відповідно до загальнодержавної цільової соціальної програми «Формування здорового способу життя молоді України» на 2013-2017 роки, у навчальному закладі було проведено заходи під гаслом «Ми обираємо свободу від: тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму».

Протягом місяця у коледжі проходили заходи, серед яких: круглий стіл на тему: "Алкоголь і молодь: традиція чи загроза?", година спілкування: «Я за здоровий спосіб життя», радіогазета «Тютюн завойовує світ».

Змістовні бесіди, пізнавальні години спілкування - неповний перелік дійств, в яких була задіяна активна молодь коледжу.

Цікаві зустрічі з лікарем Вінницького обласного наркологічного диспансеру Рудаковим О.О., лікарем дерматоловенерологом Вінницького шкірного диспансеру Зеленою Т. Г., сприяли негативному ставленню до шкідливих звичок, як фактору ризику для здоров’я.

Зацікавила молодь інформативна година з переглядом відеофільму «Чи все мені відомо про алкоголь?” організована практичним психологом Самойленко В.Ю. Обговорення актуальних питань сучасності, перейшло у відверту розмову, що дало можливість молодим людям усвідомити та зрозуміти в чому цінність здоров’я.

У коледжі панувала атмосфера здорового духу, гарного настрою. Хлопці та дівчата згадали про гарні звички здорової людини, почули цікаву інформацію про складові здорового способу життя, а отже з користю провели час.

Сподіваємось, що подібні заходи привчатимуть молодь усвідомити ставлення до свого життя і здоров’я.