Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

«Допоможи дитині»!

Дата: 13.03.2015

Благодійність та доброчинність – невід’ємна частина діяльності всіх тих, хто підтримує  Україну в такий нелегкий час та бере участь у важливих соціальних програмах. Не виключення і наш навчальний заклад – Вінницький коледж Національного університету харчових технологій. 

Уже стало доброю традицією у нашому коледжі брати участь у акціях, що організовує місцева благодійна організація  «Благодійний фонд «Подільська громада».

За ініціативою студентської ради, студентського профкому коледжу  було взято участь у благодійній акції «Допоможи дитині» (для дитячих будинків у м. Сватове, Луганської обл.), що організував БФ «Подільська громада» спільно з Вінницькою Молодіжною  Радою  під патронатом відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської Ради .

Вихованці коледжу не залишилися байдужими  до дитячого лиха та швидко зреагували на прохання допомогти  та подарувати хоча б малу часточку тієї радості, на яку кожен з нас спроможний. Сподіваємось, що  дитячі іграшки, книги, канцелярське приладдя та солодощі  стануть подарунком для обездолених діток.

А для нашого навчального закладу  благодійність –  це не просто акт милосердя й знак уваги та турботи, це передусім веління серця і один з аспектів виховної  роботи.