Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Пам’яті Героїв Небесної Сотні…

Дата: 20.02.2015

20 лютого о 10 годині увесь студентський загал та співробітники коледжу зібрались у фойє центрального навчального корпусу на Реквієм: «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується…»

Зала, оформлена в інсталяції  «Янголи-охоронці»,  стала потужною точкою енергії нашого колективу, де,  як тоді на Майдані Незалежності у Києві, було відчутно все: і радість, і горе, і біль , і повагу.

Вартові студенти несли Почесну варту біля  Державного прапора України.

До фотографій  Героїв  Небесної Сотні  та  Вінничан, які віддали життя за Україну, поклали квіти активісти волонтерського руху Аліна Радзіонова та Володимир Грантовський.

Під мелодію Гімну Небесної Сотні «Пливе кача» студенти запалили лампадки і виписали глибоко символічне  –  «Героям Слава!».

Невмирущу і світлу пам’ять Героїв Небесного Війська, серед яких випускники коледжу Петро Коваленко та Сергій Куцак, вшанували хвилиною мовчання…

З напутнім словом про священний обов’язок молоді – захист Вітчизни –  звернувся викладач, підполковник у відставці Леонід Головащенко.

А «Молитва за Україну» у виконанні вокального народного ансамблю  «Мрія» разом зі слізьми на очах викликала у всіх присутніх віру у мирну, щасливу, сонячну країну – Україну.