Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Майстерність початківця підтверджена професіоналами

Дата: 02.02.2015

Пошук роботи для молоді є нині однією з важливих проблем. І якщо бажання працювати є, то можливості для реалізації власного проекту завжди знайдуться. Підтвердження цьому – Всеукраїнський конкурс бізнес-планів серед молоді «Бізнесмен за три хвилини». Регіональний тур конкурсу нещодавно відбувся у Вінниці, його організаторами були управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, комунальне підприємство «Вінницький обласний молодіжний центр праці» та громадська організація «Спілка підприємців «Стіна».

За словами заступника начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталії Заболотної, головною метою конкурсу є залучення молоді до підприємницької діяльності шляхом підтримки її бізнесових ініціатив. Це своєрідне створення майданчика для майбутніх інвесторів, реалізації бізнес-ідей та налагодження контактів у бізнес-середовищі регіону.

Варто відзначити, що студенти Вінницького коледжу НУХТ під керівництвом викладачів традиційно беруть участь у цьому конкурсі та стають переможцями. Нинішня учасниця – студентка випускного курсу спеціальності «Організація виробництва» Анастасія Бондар, маючи досвід перемоги минулого року, тепер презентувала експертній комісії конкурсу – успішним та досвідченим бізнесменам – два бізнес-плани.

Дев’ятнадцять бізнесменів-початківців оцінювались за такими критеріями, як унікальність ідей, актуальність та цілісність бізнес-плану, уміння презентувати його за три хвилини. У ході презентації конкурсантам давали поради та критикували, але додавали, що критика у бізнесі не менш важлива, адже дозволяє прорахувати усі ризики.

Майстерність нашої студентки та наукове керівництво викладачів гідно оцінені. Проект з установки платних пральних машин у гуртожитках (наукове керівництво здійснювала Олена Рудь) здобув першість у номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля», а проект театру-студії «Сьоме небо» (науковий керівник – Зоя Рожко) вийшов на третє місце у номінації «Соціальний проект».

У кожній із цих категорій було обрано по три переможці, але виграли всі учасники, адже вони отримали шанс знайти інвестора для свого проекту. Призи та подарунки спонсори вручили незалежно від зайнятого місця. Це й сертифікати на вивчення іноземних мов, безкоштовну фотосесію, цінні призи, рекламні послуги та багато іншого.

Як свідчить досвід попередніх років, участь у таких заходах не тільки збагачує учасників необхідними бізнесовими навичками, але й нерідко дозволяє їм успішно працевлаштуватись.