Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Живий ланцюг єднання

Дата: 26.01.2015

День Соборності України – свято, яке щороку відзначається в день проголошення Акту возз’єднання УНР і ЗУНР, у Вінницькому коледжі НУХТ вшанували низкою заходів, проведених членами суспільно-політичного лекторію «Україна в боротьбі за єдність та Європейську інтеграцію».

Виставка стіннівок та радіогазета «Дзвони Соборності» нагадали про передумови, основні події та наслідки проголошення Акту соборності українських земель у 1919 році.

Події, що передували прийняттю Акту злуки в ході української національно-демократичної революції 1917-1920 рр., обговорювались на студентській науково-теоретичній конференції на тему «Соборна Україна», яку організувала викладач суспільних дисциплін Юлія Клюка.

У рамках конференції переглянули документальний фільм про ці історичні події, ліричними вкрапленнями стали вірші про незалежну соборну Україну, продекламовані членами літературного гуртка «Олімп».

На завершення всі учасники конференції виконали Гімн України та створили живий ланцюг єднання як символ соборності всіх українських земель та єдності з нашими героями, які нині в боях відстоюють Україну.