Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

”Дотримання законів - не обмеження, а запорука   справжньої свободи”. Ст. Оріховський – Роксолан

Дата: 05.12.2014

Відповідно до розпорядження обласної державної  адміністрації   «Про проведення в області у 2014 році  Всеукраїнського тижня права». З нагоди проголошення  Загальної декларації  прав людини, у коледжі з 1 грудня  по 5 грудня   з метою вдосконалення морально – правового виховання та попередження правопорушень серед  студентської молоді   було організовано та проведено тиждень правових знань викладачем суспільних дисциплін    Лисій Р.І.

Тиждень  права було розпочато радіогазетою «Права людини», присвяченого проголошенню Загальної декларації прав людини . Студенти  дізналися про історію  виникнення Конституційних  прав і свобод  людини та громадянина.

У фойє коледжу  було оформлено виставку стінгазет  на правознавчу тематику, присвячену: «Правам, свободам і обов’язкам людини  та громадянина» . У виставці прийняли участь студенти усіх відділень коледжу. Був проведений конкурс  на  змістовну і  юридично – пізнавальну  стінгазету.

Учасниками відкритої виховної години «Конституційні права, свободи і обов’язки людини  та громадянина », присутні студенти першого року навчання.    Була переглянута цікава і змістовна презентація, яка утвердила основи  громадянсько-правового виховання.

Другий рік поспіль проводиться змагання ерудитів правових знань.  В ході тижня було проведено  «Правовий турнір» - конкурс юних правознавців, в якому взяли участь студенти відділень. Під час проведення турніру зверталась увага на інтерес до правових знань, популяризацію правових законів, уміння студентів користуватися своїми правами в різних ситуаціях, виховувати почуття відповідальності за свої вчинки.

Тиждень права закінчився зустріччю з працівником правоохоронного органу Бурденюк В. В, яка провела лекцію – бесіду: « Профілактика адміністративних правопорушень».  Основним напрямком боротьби з правопорушеннями є їх профілактика. “Хороший законодавець не стільки турбується про покарання за правопорушення, скільки про попередження правопорушень.”