Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Майстер-клас – це класно !

Дата: 01.12.2014

Цими днями у Вінницькому коледжі НУХТ відбулось обласне методичне об’єднання викладачів економічних і фінансових дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Вінницької області.

Обговорювалась актуальна проблема – використання тренінгових технологій для розвитку комунікативних навичок майбутніх фахівців, а її практичне вирішення продемонстрували викладачі та студенти нашого коледжу:  Леся Кукурудзяк і Ганна Меліховець провели зі студентами випускної групи спеціальності «Організація виробництва» відкрите бінарне заняття на тему «Діагностика фінансового стану підприємства, прогнозування його розвитку та розробка проекту управлінських рішень», яке отримало багато схвальних відгуків (було присутніх майже 30 викладачів) та одностайну оцінку – це «майстер-клас»!

Завдяки тренінговим технологіям, рольовим іграм та іншим інтерактивним методам, поки що майбутні управлінці стали фахівцями аутсорсінгової компанії та розробили проект рішень у вигляді матриці – аутсорсінгу.

Розв’язання проблеми реально діючого підприємства: нарощування капіталу не супроводжується його корисною віддачею – студенти побачили у формуванні стратегічних активів підприємства  як фактора стійкості його розвитку  в умовах мінливого зовнішнього середовища; запропонували використання інноваційних технологій і форм організації бізнес-процесів, розвитку ділової активності та поповнення «кваліфікованого портфеля» фахівця певними компетенціями. Недарма ж «без п’яти хвилин спеціалісти».