Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

У нас люблять Остапа Вишню

Дата: 14.11.2014

«Ніколи не сміявся без любові»…

Такими словами у Вінницькому коледжі НУХТ розпочався літературний вечір з нагоди 125-річчя від дня народження видатного українського письменника-правдолюба Остапа Вишні.

Упродовж театрального дійства студенти-першокурсники декламували улюблені усмішки видатного сміхотворця, проявили акторську майстерність під час інсценування гуморесок «Вальдшнеп», «Газета – велике діло», «Зенітка».

Викладач української літератури Наталія Любчак відзначила яскравість постаті письменника в українській та світовій літературі. Звернула увагу присутніх на цікаві факти життя та творчості сатирика переглядом фрагментів документальних фільмів «Остап Вишня. Портрет», «Невідоме про життя Остапа Вишні».

Атмосфера вечора сприяла проникненню у свідомість студентів  філософії життя незрівнянного сміхотворця.

Такі заходи формують у молоді громадянську гідність, розвивають любов та повагу до українського слова та літератури. А творче кредо Остапа Вишні: «Хороший сміх – той сміх, що не ображає, а виліковує, виховує людину, підвищує…» – є актуальним для нинішньої молоді.