Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Тарас Шевченко і сучасність

Дата: 10.10.2014

У Вінницькому коледжі НУХТ відбулися урочистості з нагоди відкриття V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Провідною ідеєю свята стали Кобзареві слова про «благоденствіє» і «братолюбіє», які ведуть до найважливішої мети – єдності українського народу. Пророче Шевченкове слово пробуджує високі духовні та моральні цінності у сучасної молоді вселяє віру у щасливе майбутнє України, формує глибоке почуття патріотизму.   

Перший етап конкурсу стартував під девізом: «Тарас Шевченко – пророк і наш сучасник». Звучали вірші поета, спрямовані на примирення та порозуміння між людьми, консолідації нації, бажання дати їй духовну енергію на майбутнє. Учасники заходу у своїх виступах поєднали важливість пророчих Шевченкових слів з сьогоденням, адже Україна знову у вогні і її найкращі сини проливають кров за єдність держави, за право жити у європейській спільноті. Вшанували пам’ять загиблого у зоні АТО студента коледжу Петра Коваленка, присвятивши йому і всім героям пісню.